W Dniu Niepodległości, 11 listopada, w naszej świątyni odbędzie się uroczysty Koncert Niepodległościowy, połączenie muzyki i recytacji.

W ramach Kazimierskiego Festiwalu Organowego organizatorzy zapraszają na Koncert Niepodległościowy. W Święto Niepodległości za organami zasiądzie Marcin Armański, a w programie zaplanowano recytacje patriotyczne w wykonaniu Roberta Goneta przy akompaniamencie organów.  Wydarzenie odbędzie się 11 listopada ( sobota) o godzinie 19.00.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

Więcej informacji na profilu Festiwalu:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100069346976712

Poniżej sylwetka artysty i repertuar.

 

Organizator: Anthill

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  Narodowy Instytut Muzyki i Tańca  

partnerzy: Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym Kazimierz Dolny TODK Kazimierska Fara, Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Pomorskie Stowarzyszenie “Musica Sacra”,  Lubelskie Stowarzyszenie Pro Musica Organa Dzwonnica Kultury Archidiecezja Lubelska Miętowe – Manufaktura Lodów Grupa Azoty Zakłady Azotowe “Puławy” S.A.

Partnerem medialnym wydarzenia jest TVP 3 Lublin

Patroni medialni: Radio Lublin Kurier Lubelski

—————————————–

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie

Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego