Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem władz państwowych, od najbliższej niedzieli (17.05) w kościele farnym, podczas mszy św. oraz nabożeństw, mogą przebywać 83 osoby, w kaplicach po 27 osób. Wszystkie msze św. i nabożeństwa sprawujemy w kościele farnym.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa przez uczestników liturgii. Osoby, które przyjmują komunię św. do ust prosimy o całkowite zdjęcie maseczki, przynajmniej na ten czas.

Zachęcamy wszystkich do udziału we mszy św. w niedzielę oraz w ciągu tygodnia, a także do przystępowania do sakramentu pokuty. Pamiętajmy, że zgodnie z brzmieniem przykazań kościelnych każdy ma obowiązek przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty i w okresie wielkanocnym przyjąć komunię św. W tym roku ten czas upływa 7 czerwca.

Po przyszłej niedzieli (24.05) chcemy udać się z posługą do chorych. Bardzo prosimy o potwierdzenie lub zgłoszenie nowych osób, które chcą skorzystać z sakramentów świętych. Ze względu na sytuację epidemiologiczną udamy się tylko do osób zgłoszonych. Szczegóły tras podamy w nadchodzącym tygodniu.